Wyjazd grup starszych na Koncert Disneya

KONCERT DISNEYA

Dnia 06.02.2024 dzieci z Publicznego Przedszkola w Przytyku z grup Motylki, Żabki, Słoneczka i Biedronki wybrały się na koncert utworów z bajek Disneya do Urzędu Miasta w Radomiu. Dla niektórych dzieci był to pierwszy koncert, w którym uczestniczyły. Bajki wytwórni Walta Disneya towarzyszą nam od najmłodszych lat. Chętnie  oglądają je zarówno dzieci jak i dorośli.  Dzieci  usłyszały najpiękniejsze piosenki z bajek Disneya min . Waiana, Król lew, Toy Story, Pocahontas, Nasze magiczne Encanto , Aladyn, Mała Syrenka. Do krainy bajek Disneya przeniósł ich Olaf z bajki ,,Kraina Lodu” z której też nie mogło zabraknąć utworu Mam tą moc w wykonaniu Elzy z pomocą oczywiście widowni. Koncert wzbogacony był prezentacją multimedialną pobudzającą wyobraźnię młodego widza. Całemu przedstawieniu towarzyszyła muzyka na żywo wykonywana przez pianistę. Wokal artystów i akompaniament muzyczny był na wysokim poziomie, a dzieci były naprawdę zachwycone. Rozśpiewani i pełni wrażeń wróciliśmy bezpiecznie do przedszkola.