Spotkanie ze Świętym Mikołajem

WITAJ ŚWIĘTY MIKOŁAJU

6 grudnia to szczególna data w niejednym kalendarzu, gdyż na całym świecie odwiedza dzieci św. Mikołaj. Mikołajki w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Oczekiwany wyjątkowy gość zawitał do nas  podczas przygotowanej przez grupę Słoneczka inscenizacji w  której to Mikołaj zachorował i miał problem z dotarciem do naszego przedszkola ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Dzieci wspólnie z  wychowawcami i pomocnikami ze Szkolnego Koła Caritas tańczyły oraz śpiewały piosenki dla Świętego Mikołaja a cała wizyta Mikołaja minęła w miłej atmosferze i wzbudziła mnóstwo pozytywnych emocji, które z całą pewnością pozostaną na długo w pamięci wszystkich dzieci.