Spektakl "Kto z Was chciałby rozweselić pechowego nosorożca?"

Dnia 6 października 2023 r. dzieci z grupy ,,Krasnoludki" oraz ,,Słoneczka" wraz ze swoimi paniami Karoliną Witkowską i Paulą Rawicką wybrały się na wycieczkę do teatru. Przedszkolaki obejrzały przedstawienie teatralne pt. ,,Kto z Was chciałby rozweselić pechowego nosorożca?", które zaprezentował w swoim repertuarze Teatr Powszechny w Radomiu. Aktorzy świetnie odegrali swoje role, a piękne stroje, scenografia i humorystyczne dialogi oraz efekty świetlne i dźwiękowe sprawiły, że dzieci oglądały przedstawienie z dużym zainteresowaniem. Brawa i owacje na zakończenie spektaklu były wyrazem uznania za świetnie przedstawione losy nosorożca. To było dla nas wszystkich bardzo emocjonujące przeżycie!