Nasze grupy

Grupa I
SMERFY
4-latki

Grupa „Smerfy” to dzieci 4-letnie. Pracuje w niej pani: mgr Ewelina Markowska - Ślufarnik i pani Kinga Janowska. Dzieci z naszej grupy bardzo chętnie przychodzą do przedszkola i uczestniczą w różnych zajęciach i zabawach. Bardzo lubią śpiewać i tańczyć, wykonywać prace plastyczne różnymi technikami, budować przeróżne budowle podczas zabaw konstrukcyjnych. Wiele radości sprawiają nam zabawy na placu przedszkolnym oraz spacery po najbliższej okolicy. Dzieci starają się być dla siebie miłe i koleżeńskie, dzięki czemu atmosfera na grupie jest wspaniała.

Grupa II
PSZCZÓŁKI
  5-latki

Grupa  „Pszczółki” to dzieci 5-letnie. W grupie pracuje pani: mgr Alicja Kazimierska – wychowawca. Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się  wszystkim co nas otacza. Poznajemy przedszkole, nasze Panie i rówieśników z którymi spotykamy się codziennie. Dużo czasu spędzamy  na wspólnej zabawie, ale pamiętamy również o rozwijaniu umiejętności           samoobsługowych. Podczas  zajęć staramy się skupić uwagę, żeby poznać wiele ciekawych rzeczy. Uczymy się tańczyć, śpiewać, rysować i  malować. Lubimy zabawy  na placu zabaw i spacery na świeżym powietrzu. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek.

Grupa III
MISIE
3 i 4-latki

Do naszej grupy „Misiów” uczęszczają dzieci 3 i 4-letnie. Jesteśmy bardzo wesołymi i pomysłowymi przedszkolakami. Lubimy wspólne zabawy w kącikach zainteresowań. W naszej grupie uczymy się zgodnie bawić, dbać o nasze zabawki, ładnie zjadać posiłki, dbać o czystość i porządek. Chętnie wykonujemy różnego rodzaju prace plastyczne, śpiewamy, tańczymy i recytujemy wierszyki. W trakcie spacerów poznajemy otaczające nas środowisko. Nie zapominamy też o czynnościach samoobsługowych. Znaczna część z nas potrafi już samodzielnie nałożyć buty i kurtkę. Naszą grupę prowadzi pani Anna Kowalczyk.

Grupa IV
KRASNOLUDKI
6-latki

Grupa ,,Krasnoludki" to 6-latki. Z dziećmi pracuje mgr Wioleta Tarnowska. Dużo czasu poświęcamy na poznanie zasad panujących w przedszkolu oraz staramy się ich przestrzegać. Lubimy bawić się wspólnie  i organizować    nowe, ciekawe zabawy. Chętnie bierzemy udział w różnorodnych zajęciach, podczas których poznajemy  otaczający nas świat.

GRUPA V
SŁONECZKA
4 i 5-latki

Grupa "Słoneczka" to grupa dzieci 4 i 5-letnich. W grupie pracuje:  mgr Ewelina Wziątek i pani Karolina Witkowska. W naszej grupie „uczymy się bawiąc i bawimy ucząc”. Wszystkie nasze działania zmierzają do poznania siebie, dostrzeżenia innych, poznania świata. Uczymy się też samodzielności w działaniu. W czasie zajęć śpiewamy, tańczymy, wyklejamy, malujemy farbami, kolorujemy. Bardzo lubimy spacery i zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Po ciężkiej pracy relaksujemy się i odpoczywamy słuchając czytanych książek i muzyki.

GRUPA VI
ŻABKI
3 i 4-latki

Nazywamy się „Żabki”. Jesteśmy grupą dzieci 3 i 4-letnich. Każdego dnia odkrywamy nasze  przedszkole,  do którego przychodzimy z wielką radością. Miło spędzamy czas w naszej kolorowej sali, bawiąc się w kącikach zainteresowań. Podczas zajęć uczymy się wierszy, piosenek, chętnie malujemy, rysujemy i lepimy. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym, gdzie rozładowujemy pokłady naszej energii. W naszej grupie pracuje mgr Renata Markowska.

GRUPA VII
MOTYLKI
5 i 6-latki

Do „Motylków” uczęszczają dzieci 5 i 6-letnie, które dobrze czują się w przedszkolu i chętnie do niego przychodzą. Dzieci bardzo interesuje wszystko, co dzieje się w przedszkolu, to, co je otacza, są ciekawe świata i chętnie zdobywają nowe wiadomości i umiejętności. Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata, chętnie odpoczywamy słuchając kołysanek lub bajek. Z dziećmi pracuje pani mgr Katarzyna Błaszczyk.