Podsumowanie konkursu ,,Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna"

PODSUMOWANIE  WYNIKÓW  KONKURSU  PLASTYCZNEGO ,,NAJPIĘKNIEJSZA  OZDOBA  WIELKANOCNA ’’

Dnia 27.03.2024 r. po uroczystym  przedstawieniu wielkanocnym zostały ogłoszone wyniki wewnątrzprzedszkolnego konkursu plastycznego pt. ,,Najpiękniejsza Ozdoba Wielkanocna”. Dzieci z pomocą swoich najbliższych przygotowały piękne ozdoby wielkanocne. Konkurs miał na celu - rozwijanie kreatywności i potencjału twórczego dzieci, - budzenie zainteresowania różnorodnością technik plastycznych, - kultywowanie tradycji Wielkanocnych,  - prezentowanie swych wytworów szerszej społeczności przedszkolnej. Konkurs jak zwykle spotkał się z  dużym zainteresowaniem.

WYNIKI KONKURSU:

Kategoria wiekowa  3-4 latki :

I miejsce: Karina Szczepaniak

II miejsce: Filip Pasek

III miejsce: Zofia Pyszczek

Kategoria wiekowa 5-6 latki :

I miejsce : Katarzyna Skwarek

II miejsce : Gabriela Swęda

III miejsce : Leon Krasovkyi

Laureaci  oraz wszyscy pozostali uczestnicy konkursu otrzymali gratulacje, brawa , dyplomy oraz prezenty.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom :) Jesteśmy pod wrażeniem Państwa pomysłów, zaangażowania i kreatywności.

Organizatorzy : Wioleta Tarnowska, Lidia Prasek