Dzień Chłopaka

29 września był kolejnym wrześniowym dniem w naszym przedszkolu, który przyniósł niezapomniane wrażenia. Z okazji święta naszych Chłopców każda z pań w swojej sali przygotowała wiele atrakcji, aby uprzyjemnić im ten szczególny czas. Dzieci z grup Motylki i Biedronki piekły przepyszne ciasteczka, a nasi przystojni chłopcy mieli możliwość zaprezentowania się jako Suprmeni. Superbohaterowie zawitali także do grupy Żabki, pozwalając chłopcom poczuć się jak w bajce. Słoneczka uczciły ten dzień dyskoteką, poczęstunkiem, zabawami przy muzyce oraz bańkami mydlanymi i balonami. W Misiach ten czas upłynął pod przewodnictwem dinozaurów uwielbianych przez naszych najmłodszych podopiecznych. Krasnale bawiły się doskonale podczas tańców i konkursów z balonami. Pszczółki spędzały czas przy dźwiękach muzyki i puszczaniu baniek mydlanych. W Smerfach natomiast odbywała się piracka przygoda. Wszyscy młodzi panowie dostali także piękne upominki. Życzymy im samych tak radosnych dni.

30.09.2023