WYJAZD DO KINA

W dniu 17.04.23r. dzieci z grupy Krasnoludki, Misie, Smerfy, Pszczółki oraz Słoneczka wybrały się na wycieczkę do kina Helios w Radomiu. Najmłodsze przedszkolaki po raz pierwszy miały możliwość podróżowania autokarem w towarzystwie rówieśników. Było to dla nich ogromnie emocjonujące przeżycie. Wybraliśmy się na bajkę pt. ,,Mama Mu wraca do domu''. Nudy w kinie nie było – dużo wątków, wiele postaci, same atrakcje. Dzieci były zachwycone. Uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego przedpołudnia. Wyjazdy edukacyjne mają zawsze posmak przygody. Dzieci mają okazję wdrażać w życie  nawyki kulturalnego zachowania się  w miejscach publicznych, środkach transportu; integrują się z rówieśnikami, aktywnie odbierają sztukę filmową. Nic więc dziwnego, że wspomnienia                   o wycieczce i zdarzeniach jej towarzyszących są bardzo trwałe, zapadają głęboko w pamięci na długie lata.