PLANETARIUM

19 stycznia 2023 r. nasze przedszkole odwiedziło Mobilne Planetarium. Pokaz był niezwykłą atrakcją dla dzieci, które z zaciekawieniem i w skupieniu podziwiały planety, gwiazdy i różne zjawiska astronomiczne i geograficzne zachodzące na niebie.Duży przenośny namiot sferyczny, przeniósł przedszkolaków w  podróż do świata astronomii. Dzieci z zaciekawieniem podziwiały Układ Słoneczny, oglądały konstelacje gwiazd i pogłębiały swoją dotychczasową wiedzę o Kosmosie.Na zakończenie dzieci mogły obejrzeć animację o życiu dinozaurów. Pokaz dostarczył wszystkim wiele niezapomnianych kosmicznych wrażeń. Mamy nadzieję, że niejednego przedszkolaka zafascynował Wszechświatem i zachęcił do dalszych pasjonujących odkryć.

22.01.2023