Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka to ogromne przeżycie dla rodziców, całej społeczności przedszkolnej,             a przede wszystkim dla dzieci. To one po raz pierwszy tego dnia mają możliwość zaprezentowania szerokiemu gronu swoje umiejętności. 3 listopada 2022 w Publicznym Przedszkolu w Przytyku mogliśmy obserwować odświętnie ubranych, dumnie kroczących za swoimi  paniami naszych pierwszorocznych wychowanków. Najmłodsze grupy tj. Misie, Smerfy i Krasnoludki zaprezentowały się w krótkim występie artystycznym. Potem nastąpiła długo oczekiwana chwila dla każdego ,,świeżaka''- powtórzenie tekstu przyrzeczenia oraz sam moment pasowania przez panią dyrektor. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz rożki łakoci. Za obecność w tym dniu dziękujemy  Sekretarz Gminy Przytyk Pani Katarzynie Wencel , która obdarowała przedszkolaków koszami słodkości oraz kolorowankami przedstawiającymi naszą miejscowość. Jeszcze raz dziękujemy rodzicom za przybycie i gratulujemy tak wspaniałych pociech. Możecie być z nich dumni - bo my jesteśmy.