BAL KARNAWAŁOWY

Bal karnawałowy to dla przedszkolaków niezwykły dzień. Przygotowania do tego wydarzenia w naszym przedszkolu trwały już od kilku dni. Na jadalni stopniowo pojawiały się kolorowe postacie z bajek, u sufitu zawisły setki balonów. Dzieci ekscytowały się wyborem stroju, fryzurą. Ten wyjątkowy dzień zawsze dostarcza wszystkim niesamowitych przeżyć i wiele radości.Tak też było i dziś, 09.02.2023r. Od samego rana słychać było wesołe głosy naszych przedszkolaków dopytujących się czy to na pewno już dziś jest ten wymarzony bal. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych i lubianych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać swoich podopiecznych było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Kolorowe światła, balony i wiele innych dekoracji zrobiło na dzieciach ogromne wrażenie. Wszystkie wychowawczynie zamieniły się w najwyższej klasy wodzirejki, którym przewodził Pan DJ. Zachęcali razem  dzieci do tańca, wspólnej zabawy. Wśród pląsów przy muzyce przedszkolaki łapały bańki mydlane, rzucały się papierowymi śnieżkami, jechały pociągiem w nieznane. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości!