"Zabawa Andrzejkowa"

30 listopada w Publicznym Przedszkolu w Przytyku zapanowała magiczna atmosfera. Odbył się, bowiem bal andrzejkowy, podczas którego można było wziąć udział we wspaniałych andrzejkowych zabawach. Na bal tłumnie przybyli piraci i piratki, dinozaury, wróżki, czarownice, spidermani, policjanci, biedroneczki, smoki, rycerze i księżniczki. Wzięli oni udział w zabawach, wróżbach         i tańcach, zasiadali przy magicznej kuli i robili zdjęcia na ściance. W tym wyjątkowym dniu odbył się również pokaz mody „Andrzejkowej” i tak jak przystało na modeli oraz modelki, każde dziecko zaprezentowało się na czerwonym dywanie.  Kolorowe kreacje olśniły całą zgromadzoną publiczność, która nagradzała każdego modela i modelkę oklaskami.

Tak właśnie wyglądały Andrzejki w naszym przedszkolu. To była świetna zabawa i bardzo ciekawy dzień dla maluchów, przepełniony radością i wróżbami, w których mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Czy wróżby się spełnią? Przyszłość pokaże! Pewne jest to, że przyniosły przedszkolakom wiele radości i po raz kolejny były okazją do wspólnej zabawy, tańców i śpiewu.