Sztuczki i triki- magik w przedszkolu.

Dnia 17 maja w przedszkolu pojawił się gościnnie teatrzyk MAGIK z przedstawieniem "Hokus pokus czaruj z nami".

Dzień ten mimo deszczowej aury okazał się magicznym dniem dla naszych przedszkolaków. Odwiedził nas w tym dniu ILUZJONISTA, który dzięki swoim umiejętnościom, zabrał dzieci do świata iluzji, humoru i dobrej rozrywki. Magiczne sztuczki wywoływały na twarzach przedszkolnej publiczności zaciekawienie, a nawet zachwyt. W znany tylko magikowi sposób pojawiały się i znikały przedmioty: kolorowe chusty, piłki, tuby, kwiaty, króliczek itp.  Dzieci dzielnie towarzyszyły magikowi wypowiadając zaklęcia. Głośne brawa i salwy śmiechu były wyrazem uznania dla popisów niecodziennego gościa.

Atmosfera była fantastyczna i wszyscy świetnie się bawili, ależ było cudownie, magicznie i tajemniczo… Dziękujemy Radzie Rodziców za moc wrażeń.