Spotkanie Mikołajkowe

świeci,
 gdzie s
ą grzeczne dzieci….?

Tak śpiewały dzieci z naszego przedszkola w oczekiwaniu na spotkanie ze świętym Mikołajem.

6 grudnia to szczególna data w niejednym kalendarzu, gdyż na całym świecie odwiedza dzieci św. Mikołaj. Mikołajki w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Oczekiwany wyjątkowy gość zawitał do nas  podczas przygotowanej przez grupę Żabki oraz Smerfy inscenizacji  pt. „Witaj Św. Mikołaju”, w  której to Mikołaj miał problem z dotarciem do naszego przedszkola i w oczekiwaniu zostawił kopertę z zadaniami do wykonania dla przedszkolaków. Dzieci miały wykonać wspólnie z  wychowawcami taniec, ozdobę na choinkę dla Mikołaja oraz zaśpiewać wspólnie dla Niego piosenkę. Dzieci pięknie wykonały powierzone im zadania, powitały Mikołaja wierszykiem oraz oklaskami. Wizyta Mikołaja minęła w miłej atmosferze i wzbudziła mnóstwo pozytywnych emocji, które z całą pewnością pozostaną na długo w pamięci wszystkich dzieci.