Rozkład jazdy autobusów dla przedzkolaków

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW LINIA:
 MŁÓDNICE- KRZYSZKOWICE- GACZKOWICE-OBLAS-PRZYTYK SZKOŁA-KASZEWSKA WOLA-SEWERYNÓW-MAKSYMILIANÓW- STUDZIENICE- PRZYTYK SZKOŁA- STEFANÓW- PRZYTYK SZKOŁA


Lp

S

Przystanki

S

S

1

06.45

Młódnice I

13.55

15.40

2

06.47

Młódnice II

13.53

15.38

3

06.50

Krzyszkowice

13.50

15.35

4

06.52

Gaczkowice I

13.48

15.33

5

06.54

Gaczkowice II

13.46

15.31

6

06.56

Gaczkowice III

13.44

15.29

7

07.01

Oblas I

13.39

15.24

8

07.05

Oblas II

13.35

15.20

9

07.10

Przytyk Szkoła

 

 

 

Lp

S

Przystanki

S

S

1

07.10

Przytyk Szkoła

13.15

15.00

2

07.25

Kaszewska Wola

13.00

14.45

3

07.28

Sewerynów

12.57

14.42

4

07.31

Maksymilianów

12.54

14.39

5

07.35

Studzienice

12.50

14.35

6

07.36

Studzienice II

12.49

14.34

7

07.50

Przytyk Szkoła

12.45

14.30

 

Lp

Przystanki

S

S

1

Przytyk Szkoła

 

 

2

Stefanów I

13.24

15.09

3

Stefanów II

13.23

15.08

4

Stefanów III

13.22

15.07

5

Oblas stacja paliw

13.18

15.03

6

Przytyk Piaski

13.17

15.02

7

Przytyk Szkoła

13.15

15.00


ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW LINIA:
PRZYTYK SZKOŁA- SUKOWSKA WOLA- SUKÓW- PRZYTYK SZKOŁA- ŻERDŹ- DĘBA- WOLA WRZESZCZOWSKA- WYGNANÓW- WITOLDÓW- WRZESZCZÓW SZKOŁA- PRZYTYK SZKOŁA

 

Lp

S

Przystanki

S

S

1

06.35

Przytyk Szkoła

13.10

14.55

2

06.50

Sukowska Wola

12.57

14.42

3

06.54

Sukowska Wola I

12.53

14.38

4

06.56

Suków I

12.51

14.36

5

06.57

Suków II

12.50

14.35

6

07.02

Przytyk Szkoła

12.45

14.30

 

Lp

S

Przystanki

S

S

7

07.05

Przytyk Szkoła

13.55

15.40

8

07.06

Żerdź I

13.54

15.39

9

07.08

Żerdź II

13.52

15.37

10

07.09

Żerdź III

13.51

15.36

11

07.11

Dęba I

13.49

15.34

12

07.13

Dęba II

13.47

15.32

13

07.14

Dęba III

13.46

15.31

14

07.18

Wola Wrzeszczowska

13.42

15.27

15

07.21

Wygnanów I

13.39

15.24

16

07.22

Wygnanów II

13.38

15.23

17

07.25

Wygnanów III

13.35

15.20

18

07.28

Wola Wrzeszczowska

13.32

15.17

19

07.33

Witoldów

13.27

15.12

20

07.36

Wrzeszczów Szkoła

13.24

15.09

21

07.38

Glinice I

13.22

15.07

22

07.39

Glinice II

13.21

15.06

23

07.42

Dęba

13.18

15.03

24

07.45

Żerdź I

13.15

15.00

25

07.47

Żerdź II

13.13

14.58

26

07.50

Przytyk Szkoła

13.10

14.55


ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW LINIA:
OBLAS STACJA PALIW- POSADA- GOSZCZEWICE- WYGNANÓW- WRZOS SZKOŁA- JABŁONNA- POTKANNA- POSADA- WRZOS SZKOŁA- OBLAS STACJA PALIW

 

Lp

S

Przystanki

1

06.52

Oblas stacja paliw

2

07.07

Posada I

3

07.09

Posada II

4

07.10

Posada III

5

07.12

Posada IV

6

07.13

Posada pętla

7

07.23

Goszczewice sklep

8

07.24

Goszczewice I

9

07.29

Wygnanów I

10

07.30

Wygnanów II

11

07.34

Wrzos

12

07.36

Wrzos Szkoła

13

07.37

Jabłonna I

14

07.38

Jabłonna II

15

07.39

Jabłonna III

16

07.40

Jabłonna IV

17

07.45

Przytyk Szkoła

18

07.50

Jabłonna IV

19

07.51

Jabłonna III

20

07.52

Jabłonna II

21

07.53

Jabłonna I

22

07.54

Wrzos Szkoła

23

07.56

Potkanna I

24

08.00

Posada I

25

08.10

Goszczewice sklep

26

08.14

Wrzos Szkoła

27

08.15

Jabłonna I

28

08.16

Jabłonna II

29

08.17

Jabłonna III

30

08.18

Jabłonna IV

31

08.23

Przytyk Szkoła

 

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW LINIA: OBLAS STACJA PALIW- DOMANIÓW- WÓLKA DOMANIOWSKA- POTKANNA- OSTROŁĘKA- WRZOS- JABŁONNA- PRZYTYK SZKOŁA- STEFANÓW- PRZYTYK SZKOŁA

 

Lp

S

Przystanki

S

1

06.30

Oblas stacja paliw

13.33

2

06.45

Przytyk rynek

13.30

3

06.48

Słowików

13.27

4

06.50

Domaniów I

13.25

5

06.52

Domaniów II

13.23

6

06.53

Domaniów III

13.22

7

06.54

Domaniów IV

13.21

8

06.55

Domaniów V

13.20

9

06.56

Wólka Domaniowska I

13.19

10

06.57

Wólka Domaniowska II

13.18

11

07.01

Domaniów VI

13.14

12

07.03

Potkanna I

13.12

13

07.04

Potkanna II

13.11

14

07.08

Ostrołęka I

13.07

15

07.09

Ostrołęka II

13.06

16

07.12

Potkanna III

13.03

17

07.15

Wrzos Szkoła

13.00

18

07.17

Jabłonna I

12.58

19

07.19

Jabłonna II

12.56

20

07.20

Jabłonna III

12.55

21

07.25

Przytyk Szkoła

12.50

  

Lp

S

Przystanki

1

07.30

Przytyk szkoła

2

07.35

Stefanów I

3

07.36

Stefanów II

4

07.37

Stefanów III

5

07.41

Oblas stacja paliw

6

07.42

Przytyk Piaski

7

07.44

Przytyk Szkoła

 

01.09.2017