Przedstawienie Wielkanocne

WIELKANOC TUŻ TUŻ

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który czekają zarówno dzieci, jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać kolejnym pokoleniom. Również w naszym przedszkolu, tuż przed Wielkanocą, 12 kwietnia w piątek, odbyło się „Spotkanie Wielkanocne”, na którym zgromadziły się dzieci oraz pracownicy przedszkola. Przedszkolaki z grupy „Żabki” i „Krasnoludki” wraz z wychowawcami- p. Renatą Markowską i p. Wioletą Tarnowską- wprowadziły zebranych w świąteczny nastój, prezentując część artystyczną. Na scenie zaprezentowały się barwne motyle oraz wesołe zajączki. Występom dzieci towarzyszył radosny śpiew, taniec, jak również, ku radości dzieci, polewanie wodą. Zajączek wielkanocny rozdał dzieciom słodkie upominki, które trafiły do nas dzięki życzliwości rodziców. Na zakończenie Pani Dyrektor Aneta Szczepanik, złożyła wszystkim świąteczne życzenia i zgodnie z tradycją zebrani podzielili się jajeczkiem wielkanocnym.