Podsumowanie konkursu ,,Ozdoba wielkanocna’’

Drogie Dzieci! Szanowni Rodzice! Z radością przedstawiamy wyniki konkursu przedszkolnego, którego tematem przewodnim były „Ozdoby wielkanocne”.

Na konkurs wpłynęło 46 prac wykonanych przez dzieci przy pomocy rodziców. Musimy przyznać, że wszystkie wykonane były bardzo starannie i estetycznie. Ich różnorodność, pomysłowość i Wasze zaangażowanie zasługują na wielkie uznanie i duże brawa. Jesteśmy pełne podziwu dla Waszej kreatywności, ogromu pracy, jaką włożyliście w wykonanie tych wspaniałych wielkanocnych ozdób, kolorowych, niepowtarzalnych, wykonanych różnymi technikami plastycznymi. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie – dzieciom i rodzicom. Po wnikliwej analizie i ocenie poszczególnych prac jury wyłoniło laureatów. Pani dyrektor wręczyła zwycięzcą dyplomy – wyróżnienia i nagrody. Wszystkie dzieci, które wykonały ozdoby zostały nagrodzone wafelkiem oraz dyplomem. Nad organizacją i przeprowadzeniem konkursu czuwały panie Wioleta Tarnowska oraz Martyna Wrzecion.

WYNIKI KONKURSU

I miejsce           Julia i Stanisław Szczodry