PIERWSZE DNI W PRZEDSZKOLU

Jak mój maluszek radzi sobie beze mnie? – to pytanie  od pierwszego września zadawała sobie liczna grupa rodziców dzieci,  które właśnie rozpoczęły przygodę z przedszkolem. Nic dziwnego, ich maluch trafił przecież w zupełnie nowe miejsce,                  do nieznanych ludzi i gromady nieznajomych, tak samo zagubionych jak on, dzieci. Pierwsze dni w przedszkolu są dla dziecka tym, czym dla dorosłego zmiana pracy-potrzeba troszkę czasu, żeby się przyzwyczaić do nowych warunków. Nasze panie dbają    o to, aby dzieci czuły się bezpiecznie, komfortowo. Od progu czekają z uśmiechem na twarzy i miłym słowem dla swoich wychowanków. Przygotowują różnorodne zabawy, zajęcia, aby jak najbardziej umilić dzieciom pobyt  w przedszkolu.           Maluszki znają imiona kolegów, siadają w kole, maszerują w parach, podejmują pierwsze próby wspólnych zabaw.              Życzymy im samych sukcesów na początku ich przedszkolnej edukacji.