Konkurs logopedyczny

W dniu 15.05. 2023r. odbył się w naszym przedszkolu konkurs logopedyczny pod hasłem: „Mówię ładnie i poprawnie”. Konkurs przeznaczony był dla dzieci 5,6 letnich uczęszczających na zajęcia logopedyczne na terenie przedszkola. W konkursie wzięło udział 20 uczestników reprezentujących grupy: Żabki, Słoneczka, Motylki oraz Biedronki.

Celem konkursu było: rozwijanie zdolności recytatorskich dzieci, a także wzmacnianie ich świadomości artykulacyjnej. Nad organizacją  konkursu czuwały Panie: Emilia Brociek i  Elżbieta Gaj. Dzieci oceniało jury w składzie: przewodnicząca Pani Dyrektor Przedszkola -  Ewelina Wziątek, Pan Mirosław Krzyszewski – Dyrektor Działu Bibliotecznego CKiB w Przytyku oraz Pani Barbara Partyka – Bibliotekarz z Publicznej Szkoły Podstawowej im Przyjaciół Dzieci.

Wszystkie dzieci były wspaniale przygotowane i wykazały się niesamowitym  talentem recytatorskim. Członkowie jury mieli nie lada wyzwanie aby wyłonić zwycięzców.   Po konkursie czekała na dzieci niespodzianka: słodki poczęstunek, dla  wszystkich pamiątkowe dyplomy, batoniki i nagrody.

1 miejsce -  Aleksandra Starosta

2 miejsce – Jakub Pieczeniak

3 miejsce – Aniela Odrobińska

Wyróżnienie: Antonina Brociek

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!