KONKURS JESIENNY

Jesień powitała nas porannymi mgłami, ciepłymi promykami słońca, wielobarwnymi liśćmi spadającymi pod nasze stopy. Przez te kilka tygodni możemy zachwycać się różnobarwnymi kobiercami stworzonymi z jarzębiny, kasztanów, żołędzi, orzechów, wrzosów. Piękno tej pory roku doceniły także nasze przedszkolaki  biorąc czynny udział w konkursie plastycznym ,,Najpiękniejsza ozdoba jesienna''. Jego celem było zainspirowanie dzieci do kontaktu z naturą, rozwijanie wyobraźni i kreatywności oraz zdolności manualnych. Wpłynęło 58 prac, które oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4-latki oraz 5-6-latki. Jury w składzie panie: Elżbieta Gaj, Wioleta Tarnowska, Anna Pieczeniak, Lidia Prasek miało bardzo trudne zadanie. Po długich naradach wyłoniono zwycięzców:

3-4-latki                                                                             5-6-latki

I miejsce      Antoni Stawczyk                                         I miejsce  Jakub Pasek

II miejsce      Julia Szczodra                                           II miejsce  Maja Midzio

III miejsce     Oliwia Tomczyk                                         III miejsce    Maria Wojciechowska

Zwycięzcom raz jeszcze gratulujemy.

Ogromne podziękowania należą się również sponsorom, którzy pragnęli pozostać anonimowi. Dzięki  ich wsparciu zostały zakupione nagrody i upominki dla dzieci biorących udział w konkursie.