GABINET POMOCY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ

Publiczne Przedszkole w Przytyku może pochwalić się nowym gabinetem, do terapii logopedycznej i zajęć indywidualnych. Gabinet jest wyposażony w profesjonalny sprzęt, umożliwiający prawidłowy przebieg diagnozy i terapii. Brak bodźców zewnętrznych sprzyja koncentracji dzieci, a różnorodny sprzęt i pomoce zachęcają do aktywnego udziału w zajęciach. Gabinet został podzielony na kilka stref: miejsce przed lustrem do ćwiczeń narządów mowy, strefa przy stoliku do utrwalania zaburzonych głosek, strefa dydaktyczna, w której znajdują się ciekawe gry dydaktyczne, układanki logopedyczne, pomoce do wywołania głosek oraz ciekawe programy multimedialne do ćwiczeń z dziećmi, a także strefa relaksu, w której dzieci mogą odpocząć oraz zrelaksować się przy muzyce.

18.09.2022