DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZYM PRZEDSZKOLU

W dniach 23-24 stycznia w Publicznym Przedszkolu w Przytyku odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Występy uświetnili swoją obecnością najwspanialsi goście -Dziadkowie.

Świat się zmienia, ale nie zmienia się jedno - miłość babci i dziadka, za którą dzieci serdecznie chciały podziękować. Wnuczęta  uczciły to święto  składając dziadkom życzenia, recytując wiersze, śpiewając piosenki czy tańcząc. Przygotowały też własnoręcznie robione upominki. Dzieci pamiętały, by podziękować za opiekę, cierpliwość i czas, jaki poświęcają im ukochana Babcia i Dziadek.

Życzenia dziadkom złożyła dyrektor Publicznego Przedszkola w Przytyku pani Ewelina Wziątek. W imieniu pracowników oraz przedszkolaków życzyła zdrowia, miłości i szacunku oraz podziękowała za przekazywaną przez nich mądrość życiową, doświadczenie, wszelakie rady kierowane z troską o ukochanych wnuków.

KOCHANI DZIADKOWIE - JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!