Boże Narodzenie - Jasełka

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie życzliwi, mili i zapominają o wszelkich sporach i waśniach.   Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, tradycyjnie jak co roku przedszkolaki przygotowały Jasełka Bożonarodzeniowe. W specjalnie przygotowanych strojach oraz w pięknej scenografii  młodzi aktorzy przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Był św. Józef, Maryja, aniołki, gwiazdeczki, owieczki, pasterze i królowie. W tym roku do przedstawienia zostali zaangażowani przedstawiciele z kilku grup, aby jeszcze bardziej zjednoczyć nas w ten świąteczny czas. Nad wszystkim czuwały pani Anna Kowalczyk i Emilia Brociek. Jasełka w wykonaniu naszych milusińskich wprowadziły wszystkich                      w świąteczny nastrój, a dzieci swym pięknym występem podbiły serca publiczności. Niejednemu zakręciła się łza w oku.. .            Po przedstawieniu nadszedł czas na wspólne kolędowanie, kiedy to każda z grup zaprezentowała się w wybranej kolędzie.   Do wspólnego śpiewania dołączyli zaproszeni goście-przedstawiciele Rady Rodziców. Po zakończonym spektaklu głos zabrała pani dyrektor Ewelina Wziątek, która podziękowała dzieciom za wspaniały występ oraz złożyła wszystkim życzenia świąteczne. Następnie wszyscy rozeszli się do swoich sal, aby podzielić się z kolegami i koleżankami opłatkiem.