„Baśniowy czarodziej spotyka Świętego Mikołaja”

„Baśniowy czarodziej spotyka Świętego Mikołaja” – w wykonaniu teatru „Magik”.

W piątek 16 grudnia do naszego przedszkola zawitał pewien Elf, który dzięki swym niesamowitym umiejętnościom wprowadził nas w świat magii.Iluzja przeplatana tajemniczą muzyką pozwoliła przenieść się chociaż na chwilę w inny, zaczarowany świat. Sztuczki magiczne zapierały dech w piersiach i wywoływały zachwyt na twarzach przedszkolaków. W magiczny sposób pojawiały się i znikały przedmioty, fruwały kolorowe chustki lub zmieniały kolory, pojawiały się  zaczarowane różdżki, ruchome sznurki, magiczne karty.

Pokaz wzbudził szczery zachwyt u dzieci; „achom!” i „ochom!” nie było końca. Mała widownia wprost nie mogła usiedzieć na swoich miejscach! Naszego niezwykłego gościa nagrodzono gromkimi brawami. Pozostając w magicznym klimacie czekamy na zbliżające się święta.

17.12.2022